Malý zajíček eBook

Fatimma.cz Malý zajíček Image

INFORMACE

Malý zajíček je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Richard Powell. Přečtěte si s námi knihu Malý zajíček na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Malý zajíček.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,32 MB

ISBN: 9788026412281

POPIS
S posuvnými částmi a veselým překvapením!Interaktivní leporelo s posuvnými obrázky, které podporuje rozvoj zrakového vnímání, jemné motoriky a myšlení. Posouváním pohyblivých částí děťátko odkryje veselá překvapení a naučí se mnoho nového. Pestré barvy, roztomilá zvířátka a žertovné situace pobaví každého smíška. Leporela jsou určená pro děti od jednoho roku k zafixování pojmů jako hubený-tlustý, čistý-špinavý, uvnitř-venku, malý-velký, pomalý-rychlý, nahoře-dole apod.
STÁHNOUT ČÍST
Malý zajíček - Vyhledávání na Heureka.cz
Kupte knihu Malý zajíček Můj den (neuvedený autor) s 22 % slevou za 46 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Malý zajíček Protiklady -- 2+ | Knihy.ABZ.cz
já jsem malý zajíček, utíkal jsem podle vody, nesl kopu vajíček. Potkala mě koroptvička, chtěla jedno červené, že mi dá lán jetelíčka, a já řekl: Ne, ne, ne. Tam za vodou za lesíčkem, mám já strýčka králíčka, tomu nosím každým rokem malovaná vajíčka.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY