Čáry draka eBook

Fatimma.cz Čáry draka Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Čáry draka! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Čáry draka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Čáry draka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,11 MB

ISBN: 9788073455026

POPIS
Druhá básnická sbírka Ivany Štětkářové promlouvá o lidech a vztazích mezi nimi, o posledních věcech člověka. Zamýšlí se nad odvěkou otázkou, co nastane „poté“. Okouzlena přírodou a cestováním sděluje osobitým způsobem své poznatky a pocity. Vše podává s laskavostí, v níž se zrcadlí hluboká znalost lékařského prostředí. Sbírku obohacují autorské grafické listy a perokresby. Profesorka MUDr. Ivana Štětkářová je přední česká neuroložka, která se vedle svého oboru věnuje též literární a výtvarné tvorbě. Její první sbírka „Fragmenty o životě a neživotě“ se setkala s vynikajícím ohlasem jak na literární, tak výtvarnou stránku knihy.
STÁHNOUT ČÍST
Štětkářová Ivana: Čáry draka | MALL.CZ
Čáry draka - Ivana Štětkářová . Druhá básnická sbírka Ivany Štětkářové promlouvá o lidech a vztazích mezi nimi, o posledních věcech člověka. Zamýšlí se nad odvěkou otázkou, co nastane „poté". Okouzlena přírodou a cestováním sděluje osobitým způsobem své poznatky a pocity.
Čáry draka | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách
Hledáte Čáry draka od Štětkářová Ivana? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR
SOUVISEJÍCÍ KNIHY