Věřit znovu eBook

Fatimma.cz Věřit znovu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Věřit znovu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Věřit znovu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Věřit znovu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,46 MB

ISBN: 9788075856555

POPIS
Dawn si užívá života na univerzitě ve Woodshillu. Vyučování ji baví, daří se jí psát novely, jak si vždy vysnila, a našla dobrou partu skvělých přátel. Jen jedno jí kazí náladu… Spencer. Spencer Cosgrove je úžasný a vtipný kamarád, ale zároveň také nesmírně přitažlivý muž. A má o Dawn zájem. Ona se však už s nikým zaplést nechce. Jak to ale udělat, když ani jí není Spencer lhostejný?
STÁHNOUT ČÍST
Věřit znovu - Mona Kasten od 272 Kč - Heureka.cz
Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý.
Kasten, Mona : Věřit znovu
Věřit znovu. Mona Kasten. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.5 z 5 hvězdiček 61 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pátek 29.5. u Vás doma (Typy doručení) ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY