Vykročte z úzkosti eBook

Fatimma.cz Vykročte z úzkosti Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Vykročte z úzkosti! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Vykročte z úzkosti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Vykročte z úzkosti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,28 MB

ISBN: 9788026215097

POPIS
Úzkost zažije během života každý, je běžnou součástí života. Tato publikace je věnována všem, kdo jí v životě mají více, než potřebují, a chtějí ji snížit. V tomto průvodci by autorka ráda nabídla možnosti těm, kteří chtějí svou úzkost zkusit ovlivnit sami. Úzkost umí životní prostor zúžit a vyplnit a někdy stačí nový úhel pohledu či tip na to, co nedělat, či spíše na to, co přestat dělat, aby se úzkost začala vytrácet a uvolnila místo jiným prožitkům. Drobné příklady ze života pomohou úzkostným čtenářům přinést zážitek, že nejsou na obtíže sami, a jejich příbuzným přiblíží jejich prožitky.Knihu uvítají lidé s úzkostnou poruchou, jejich blízcí a dále terapeuti a psychologové.
STÁHNOUT ČÍST
Vykročte z úzkosti - Tolimatová,Jarmila | Knihy Dobrovský
Kniha: Vykročte z úzkosti. Trénink pro dospělé. Portál, 2019. Autor: Jarmila Tolimatová. Poutavý obrázek knížky i poutavé téma určitě zaujmou nejednoho čtenáře z řad dospělých.
Vykročte z úzkosti | Odborná literatura a právnická ...
Autorka formou praktického tréninku nabízí inspiraci těm, kteří chtějí svou úzkost ovlivnit sami. Drobné příklady ze života pomohou úzkostným čtenářům pocítit, že nejsou na obtíže sami, a jejich příbuzným přiblíží jejich prožitky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY