Konec eBook

Fatimma.cz Konec Image

INFORMACE

Konec je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Mats Strandberg. Přečtěte si s námi knihu Konec na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Konec.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,99 MB

ISBN: 9788075779786

POPIS
Mrazivý young adult román odehrávající se v posledních dnech světa.Je ti sedmnáct let. Je léto a svět vypadá úplně normálně. Jenže ty víš, k čemu se schyluje. K Zemi se řítí kometa Foxworth a zhruba za měsíc, přesně 16. září ve 4.12 ráno, bude po nás. Čtyři miliony let evoluce přijdou nazmar. Co uděláš s časem, který ti zbývá? Koho chceš mít vedle sebe, až nastane konec? Jaké to je přesně vědět, který den a v kolik hodin umřeš? Konec je preapokalyptický román o dvou osamělých mladých lidech ve světě, jemuž brzy odzvoní. Jsou spojeni tragédií, která přerůstá v posedlost. Podaří se jim nalézt odpovědi, ještě než nebe zbělá a oceány se vypaří?
STÁHNOUT ČÍST
konec - Wikislovník - Wiktionary
konec světa . 08.02. 11:13 Věštkyně předpověděla Kennedyho smrt, na rok 2020 má děsivé proroctví . Kristýna Vondřichová 24.01. 08:48 Konec světa se znovu přiblížil! Vědci řekli, kolik času zbývá do úplné zkázy . Kateřina Sejková ...
Konec nouzového stavu? Pro lidi to neznamená nic - Novinky.cz
Hadrovým panákem vše začalo. Loutkářem to pokračovalo. A teď je tu Konec hry: případ, v němž půjde o všechno. Případ, kterým se vražedný kruh uzavírá. Finlay Shaw, policista v důchodu, je nalezen mrtvý doma v zamčené místnosti. Nikdo nepochybuje, že šlo o sebevraždu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY