Nebezpečné známosti eBook

Fatimma.cz Nebezpečné známosti Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nebezpečné známosti! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nebezpečné známosti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Nebezpečné známosti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,55 MB

ISBN: 8020007407

POPIS
Po více než dvou staletích přitahuje román Nebezpečné známosti krutě kultivovaným stylem, jímž jeho dva protagonisté, markýza de Merteuil a vikomt de Valmont, analyzují milostné city, když si ze msty nebo pro pobavení vybírají oběti své milostné strategie.
STÁHNOUT ČÍST
Velmi nebezpečné známosti/Veľmi nebezpečné známosti (1999 ...
I po více než dvou stoletích přitahuje slavný román Nebezpečné známosti (Les Liaisons dangereuses, 1782) krutě kultivovaným stylem, jímž jeho dva protagonisté, markýza de Merteuil a vikomt de Valmont, analyzují milostné city, když si ze msty nebo pro pobavení vybírají oběti své milostné strategie.
Nebezpečné známosti - Wikipedie
Nebezpečné známosti · 21.8.2017 . Loading... Jsem trochu plachý. Částečně od přírody, částečně od toho léta nedlouho před mými patnáctými narozeninami. Ten den bylo krásně a nedal se trávit jinak než u vody. Spolu s našima jsme chodívali do nevelkého jezírka v bývalém lomu a byli jsme tam i ten den.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY