Mystický léčitel eBook

Fatimma.cz Mystický léčitel Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Mystický léčitel! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Mystický léčitel a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Mystický léčitel.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,16 MB

ISBN: 9788073594800

POPIS
Uzdravte se. Užasnete, jak je to snadné. Funguje to.Taky chodíte od doktora k doktorovi, a žádný vám dosud nedokázal pomoct? Dokonce vám naznačují, že jste simulanti, jenomže vám je stále hůř? Obáváte se rakoviny a chcete vědět, jak jí předejít? Chcete zhubnout? Vypadat a cítit se mladší? Chcete být konečně zdraví?Léčitel Anthony William cestu z toho začarovaného kruhu zná. Odhaluje kořeny nemocí a stavů, které se současná medicína teprve snaží zjistit a přináší stoprocentně přírodní řešení k vyléčení mnoha nemocí, co nás trápí – Lymská nemoc, syndrom chronické únavy, autoimunitní onemocnění, roztroušená skleróza a mnoho dalších.Tam někde ve vyšších sférách jsou uložené veškeré informace o léčebných metodách, které lékařská věda objeví až pár let či dokonce desetiletí. Jisté výjimečné osobnosti ale mají dar znát je všechny již dnes. A Anthony k nim patří.
STÁHNOUT ČÍST
Mystický léčitel / Nejlevnější knihy
Mystický léčitel Anthony William. Skladem 5+ ks 344 Kč Běžná cena 399 K č. Ušetříte 55 Kč (14 %) Vložit do ...
Mystický léčitel: Játra - William Anthony | Knihy Grada
Šťáva z řapíkatého celeru - Mystický léčitel William Anthony Všechno, co potřebujete vědět o superléku, který léčí střeva, zmírňuje poruchy zažívání, vyrovnává hladinu cukru v krvi, krevní tlak, hmotnostní výkyvy a funkci nadledvin a neutralizuje a odstraňuje toxiny z jater a z mozku.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY