Jak přežít stres eBook

Fatimma.cz Jak přežít stres Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak přežít stres! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak přežít stres a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Jak přežít stres.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,35 MB

ISBN: 9788072522767

POPIS
Stresem netrpí zdaleka jen ženy. Ba právě naopak: moderní doba klade na muže stále vyšší nároky, přičemž jim vzala jejich patriarchální jistoty. Jejich stres je jiný - proto jim Dr. Witkinová věnuje zvláštní knihu. Muži, na rozdíl od žen, nejsou ochotni o svém stresu tolik mluvit a řešit jej - v tom jim má právě napomoci tato kniha.
STÁHNOUT ČÍST
Ivo Toman: Stres vás pomalu ničí. Kdy přijde poslední ...
Jak zvládnout autoškolu - vytěžte s kurzu maximum. Neměli byste se snažit pouze autoškolu přežít, ale také si z ní něco odnést. Z počátku vám to možná nebude připadat příliš složité - začíná se v mírném provozu. Avšak náročnost se postupně zvyšuje a vám z toho může začít jít hlava kolem.
Jana (39): Procházet asistovanou reprodukcí (IVF) je velmi ...
Kvůli karanténě, nebo uzavření firem jsou doma tisíce lidí, kteří byli zvyklí chodit do práce. Na mnohé může dopadat stres. Obávají se, jak zaplatí účty, co bude s jejich podnikáním či zaměstnáním. Někdo se bojí hlavně o sebe, jiní mají strach především o rodinu či své blízké. Jak to zvládnout, radí psycholožka Radka Loja.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY