Umění války eBook

Fatimma.cz Umění války Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Umění války! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Umění války a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Umění války.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,30 MB

ISBN: 8090385061

POPIS
Proslulé pojednání mistra Suna o válečném umění se těší neutuchajícímu zájmu čtenářů i po více než dva a půl tisíci let, které uplynuly od jeho napsání. V čem spočívá jeho obliba? Paradoxně nikoliv v jeho válečnických aspektech, nýbrž v inspirativní síle pro taktické jednání s lidmi. Jeho myšlenky ocení každý člověk, neboť taktika je nutná v manželství, partnerství a vlastně ve všech vztazích, v nichž nechceme jen stále ustupovat nebo se podřizovat záměrům druhých. Stejně tak moudrost mistra Suna osloví manažery, pro které je vedení a motivování lidí i boj s konkurencí podstatnou náplní práce. Mistr Sun učí člověka důkladně zhodnotit situaci i naděje na prosazení vlastních záměrů. Základem válečného umění totiž není demonstrace síly, ale předvídavost, schopnost odhadnout protivníka a prosadit se vůči němu bez zbytečného prolévání krve a ztrát. Záměrem tohoto vydání bylo poskytnout čtenáři co nejpřístupnější text, v němž by se nemusel nořit do tajů a odlišností čínského vyjadřování. Proto je základem našeho vydání anglický překlad Lionela Gilese z roku 1910, který díky rozsáhlým komentářům umožnil jednotlivé myšlenky vyjádřit maximálně srozumitelně.
STÁHNOUT ČÍST
Válka umění - Odblokujte svou kreativitu a vyhrajte tvůrčí ...
Umění války (孫子兵法), neboli Vojenská strategie rodiny Sun, je válečnické dílo sestavené legendárním čínským vojevůdcem Sun-c'em.Jedinečnost díla spočívá v nadčasovosti uváděných taktik a strategií, s celospolečenskou působností a přenosem také do civilního života.
Umění války - Mistr Sun - Megaknihy.cz
Umění války: Spis Bellifortis vznikl na dvoře Václava IV. už v 15. století 06.05.2020 - Marek Zágora Dříve než Leonardo da Vinci předložil mocným své doby množství dnes slavných vynálezů válečné techniky, brala si středověká elita podněty z „knih ohňostrojů" a bohatě ilustrovaných rukopisů o vojenské ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY