Biografický slovník českých zemí (Fo-Fr) eBook

Fatimma.cz Biografický slovník českých zemí (Fo-Fr) Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Biografický slovník českých zemí (Fo-Fr)! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Biografický slovník českých zemí (Fo-Fr) a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Biografický slovník českých zemí (Fo-Fr).pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,78 MB

ISBN: 9788020025173

POPIS
Osmnáctý sešit Biografického slovníku českých zemí předkládá čtenářům životopisy osobností, jejichž jméno začíná písmeny Fo–Fr, a představuje další svazek rozsáhlého encyklopedického projektu, který vzniká ve spolupráci dnes už s více než stovkou autorů z akademických, univerzitních a dalších pracovišť pod vedením Biografického oddělení Historického ústavu AV ČR. V jeho rámci bude zpracováno na 25 000 biogramů osobností všech dob a oborů lidské činnosti spjatých s českými zeměmi – bez rozdílu etnického původu, jež se narodily, žily a pracovaly v uvedeném teritoriu, a to i pokud zde strávily jen část svého života.
STÁHNOUT ČÍST
Tip Biografický slovník českých zemí Fo-Fr - vybersi24.cz
Všechny informace o produktu Kniha Biografický sl./18/českých zemí - Fo-Fr, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Biografický sl./18/českých zemí - Fo-Fr.
Biograficky slovnik ceskych zemi 5 sesit | Sleviste.cz
Biografický slovník evropské etnologie-- autor: Jeřábek Richard, kol. Biografický slovník českých zemí Ep-Fe-- autor: Makariusová Marie Biografický slovník obětí nacistické perzekuce z řad vědecké obce v českých zemích 1939-1945. Svazek I (A-K)-- autor: Kostlán Antonín, Šimůnek Michal V.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY