Poklad Rudého Rackhama eBook

Fatimma.cz Poklad Rudého Rackhama Image

INFORMACE

Poklad Rudého Rackhama je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Hergé. Přečtěte si s námi knihu Poklad Rudého Rackhama na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Poklad Rudého Rackhama.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,97 MB

ISBN: 9788000022093

POPIS
Příběh přímo navazuje na Tajemství Jednorožce. Jde o jedno z nejlepších Tintinových dobrodružství, plné nečekaných zvratů a komických situací. Poprvé se v tomto příběhu představuje vědec Hluchavka, který, co se týče vtipných hlášek, výtečně sekunduje oběma detektivům Kadlecovi a Tkadlecovi. Příběh končí na zámku Moulinsart, který se nadále stane výchozím bodem všech Tintinových výprav.
STÁHNOUT ČÍST
Tintin 12 - Poklad Rudého Rackhama - Hergé | KOSMAS.cz ...
M Darth Raelchi | 2.1.2020 | Tintinova dobrodružství #12: Poklad Rudého Rackhama |. Parádní zakončení Jednorožce. Nemám co dodat. První půlka skvěle sváže volné konce z předchozího dílu a druhá půlka už pak ukazuje honbu za pokladem, ale líbí se mi, že to není takové to romantické dobrodružení ála Verne, Stevenson aj.
Kniha Poklad Rudého Rackhama - Trh knih - můj antikvariát ...
Pravda, komiks "Tintinova dobrodružství: Poklad Rudého Rackhama" má závěr, který možná trochu zklame, ale nic to nemění na tom, že tohle je prostě výborný dobrodružný příběh pro kluky a možná i pro holky, kteří ještě věří, že na tomhle velkém světě existují místa, co stojí za to prozkoumávat.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY