Umírání duší eBook

Fatimma.cz Umírání duší Image

INFORMACE

Umírání duší je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Markus Heitz. Přečtěte si s námi knihu Umírání duší na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Umírání duší.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,53 MB

ISBN: 9788075940230

POPIS
Poté co beze stopy zmizel manžel Marlene von Bechsteinové, pouští se tato putující duše do pronásledování údajného únosce Gregora Duboise. Pomocnou ruku jí při tom podávají bývalý rocker Ares Löwenstein a majitel pohřebního ústavu a smrtispáč Konstantin Korff, který musí navíc potají řešit i vlastní problémy. Pátrání v Lipsku, Vídni a Québeku s sebou ovšem přináší několik překvapení. A pak je tady také záhadný Inverno, který nadále loví putující duše, aby se dozvěděl, kdo ho připravil o paměť.Pátrání čeká i Siu, prastarou upírku. Hodlá zjistit, kam zmizeli její milenec Eric a schovanka Elena a jak s tím souvisí organizace libra. Ovšem její záchranná mise probíhá jinak, než si představovala: Zanese Siu na neznámá místa, z nichž takřka není cesty zpátky. A k tomu všemu ji čeká boj s nepřítelem, s nímž nepočítala.
STÁHNOUT ČÍST
Umírání duší (Markus Heitz) | Detail knihy | ČBDB.cz
Umírání duší. Kdo napsal knihu Umírání duší? Autorem je Markus Heitz. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih.
E-kniha: Umírání duší - Markus Heitz | Knihy.ABZ.cz
Umírání duší, Heitz Markus , Heitz Markus - Poté co beze stopy zmizel manžel Marlene von Bechsteinové, pouští se tato putující duše do pronásledování údajného únosce Gregora Duboise. Pomocnou ruku jí při tom podávají bývalý rocker Ares Löwenstein a majitel pohřebního ústavu a smrtispáč Konstantin Korff, který musí navíc potají řešit i vlastní problémy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY