Zelený skřítek a děvčátko jménem Diana eBook

Fatimma.cz Zelený skřítek a děvčátko jménem Diana Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zelený skřítek a děvčátko jménem Diana! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zelený skřítek a děvčátko jménem Diana a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Zelený skřítek a děvčátko jménem Diana.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,34 MB

ISBN: 9788086428666

POPIS
Před vámi leží temně-pohádkový příběh ze „současnosti", který bývá označován jako moderní fantasy. Nebyl psán pro děti, i když ty snadněji přijmou jeho ponurou atmosféru. I jejich chápání je popsaným událostem blíže. Ony věří a žijí ve světě, který jsme my „dospělí" raději dávno zapomněli. Tento příběh je cestou zpět, hledání našich zapomenutých dětských snů. I když nalezení se může ukázat jako velmi nebezpečný a děsivý počátek mnohem větších událostí. Vítejte v sanatoriu pro choromyslné Darkwood, v němž se skrývá druhý svět s ještě podivnějšími obyvateli, než jsou jeho pacienti. Zapomeňte na logiku i jistotu, že určité věci nemohou existovat.
STÁHNOUT ČÍST
Zelený skřítek a děvčátko jménem Diana - Databáze knih
Zelený skřítek mne zavedl k O.Netíkovi a celé jeho tvorbě, která se vymyká veškeré mně známé fantasy - půjčuje si náměty a jména ze známých bájí, knih a příběhů, přesto staví vlastní svět podobný zlému snu (tím ostatně celá trilogie začíná).
Kejklíři léta - Ondřej Netík | Knihy Dobrovský
Kupte knihu ZELENÝ SKŘÍTEK A DĚVČÁTKO JMÉNEM DIANA (Ondřej Netík) s 23 % slevou za 154 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY