Tak trochu jiná... zvířátka eBook

Fatimma.cz Tak trochu jiná... zvířátka Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Tak trochu jiná... zvířátka! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Tak trochu jiná... zvířátka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Tak trochu jiná... zvířátka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,34 MB

ISBN: 9788025507872

POPIS
Knížka Tak trochu jiná... ZVÍŘÁTKA nabízí originální tvořivou zábavu pro menší děti. Dvanácti různým obličejům zvířat chybějí oči, nos a ústa, které mohou děti libovolně do obrázků doplňovat ze zásoby 50 barevných samolepek, jež lze použít opakovaně. Mohou tak vytvořit nesčetně různých variací, ať už bláznivých nebo co nejvíce podobných skutečnosti. Hra podporuje fantazii a kreativitu dítěte.
STÁHNOUT ČÍST
Tak trochu jiná... zvířátka (Autor nezjištěn) | Detail ...
Ifp Publishing Voňavý Inspiromat - Tak trochu jiná kuchařka - Tichá Kačka . Kačku Tichou znají diváci televize z pořadu Snídaně s Novou, kam chodí pravidelně vařit a představovat své recepty. Krom toho se zúčastnila televizní soutěže Master Chef, kde se dostala až do semifinále.
Tak trochu jiná... zvířátka (Autor nezjištěn) | Detail ...
Tak trochu jiná love story je velmi výstižný název název pro film, který se lehce inspiroval americkým snímkem While You Were Sleeping, ale přitom žánrově se pohybuje někde na pomezí mysteriózního dramatu a thrilleru. Začátek byl velmi slibný a celkově příběh napovídal, že půjde o kvalitní podívanou podpořenou ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY