Keltští válečníci eBook

Fatimma.cz Keltští válečníci Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Keltští válečníci! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Keltští válečníci a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Keltští válečníci.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,42 MB

ISBN: 8025120330

POPIS
V 1. století před naším letopočtem Strabo o Keltech napsal: "Celé jejich plémě... vášnivě miluje válku, plni nadšení se ochotně vrhají do bitev... a ať už je podnítíte jakoukoliv záminkou, jsou připraveni čelit nebezpečí, i kdyby v tu chvíli nebyli vyzbrojeni ničím jiným než vlastní silou a odvahou." Tato kniha umožňuje porozumět životu keltského válečníka a jeho prožívání bitvy, ať už se jí účastnil jako pěšák, jezdec nebo vozataj. Podrobně popisuje keltskou společnost a zkoumá rituální charakter keltského válečnictví, od nahých gaesatae po bojovníky pomalované borytovou modří.
STÁHNOUT ČÍST
Stephen Allen: Keltští válečníci | MALL.CZ
Keltští válečníci Stephen Allen 'Celé jejich plémě vášnivě miluje válku a plni nadšení se ochotně vrhají do bitev...' Pronikněte do života keltského válečníka. Poznejte, jak takový válečník žil, bojoval i jak umíral. Tato kniha vám pomůže porozumět jeho prožívání bitvy, ať už se jí účastnil jako pěšák ...
Keltští válečníci - Stephen Allen | KOSMAS.cz - vaše ...
O sto let později, tedy v roce 279. př. n. l., si keltští válečníci připsali další velký vojenský „zářez". S mohutnou silou prošli celým Řeckem a dobyli Delfy. Legendární věštírnu řecké kultury.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY