Taktika vzdušných výsadkových vojsk ve 2. světové válce eBook

Fatimma.cz Taktika vzdušných výsadkových vojsk ve 2. světové válce Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Taktika vzdušných výsadkových vojsk ve 2. světové válce! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Taktika vzdušných výsadkových vojsk ve 2. světové válce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Taktika vzdušných výsadkových vojsk ve 2. světové válce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,50 MB

ISBN: 8024719009

POPIS
Kniha přináší čtenářům detailní pohled na nový způsob boje, který byl za 2. světové války zaveden do taktiky všech armád. Na příkladech z německé, britské, americké, sovětské i japonské armády ukazuje autor postupnou reorganizaci vzdušných sil, a podrobně popisuje plány operací, přípravu, výzbroj i vlastní boj. Bohatě ilustrovaná kniha je doplněna o schémata známých výsadkových operací.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha Taktika vzdušných výsadkových vojsk ve 2. světové ...
Taktika bojového průzkumu za druhé světové války ... Kniha přináší čtenářům detailní pohled na nový způsob boje, který byl za 2. světové války zaveden do taktiky všech armád. Taktika vzdušných výsadkových vojsk ve 2. světové válce
Kniha: Taktika vzdušných výsadkových vojsk ve 2. světové ...
Spoločnosť Magnet Press Slovakia už dvadsaťpäť rokov pôsobí na českom a slovenskom časopiseckom a knižnom trhu. Ponúkame knihy a časopisy z oblasti military, letectva, histórie, modelárstva, poľovníctva, rybárstva, kynológie, IT, gastronómie, módy, ako aj detské časopisy a knihy.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY