Taktika vzdušných výsadkových vojsk ve 2. světové válce eBook

Fatimma.cz Taktika vzdušných výsadkových vojsk ve 2. světové válce Image

INFORMACE

Hledáte knihu Taktika vzdušných výsadkových vojsk ve 2. světové válce? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Gordon Rottman? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Taktika vzdušných výsadkových vojsk ve 2. světové válce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,93 MB

ISBN: 8024719009

POPIS
Kniha přináší čtenářům detailní pohled na nový způsob boje, který byl za 2. světové války zaveden do taktiky všech armád. Na příkladech z německé, britské, americké, sovětské i japonské armády ukazuje autor postupnou reorganizaci vzdušných sil, a podrobně popisuje plány operací, přípravu, výzbroj i vlastní boj. Bohatě ilustrovaná kniha je doplněna o schémata známých výsadkových operací.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Taktika vzdušných výsadkových vojsk ve 2. světové ...
Druhá světová válka byl globální vojenský konflikt v letech 1939-1945, jehož se zúčastnila většina států světa.Tento konflikt se stal s více než 62 miliony obětí na životech dosud největším a nejvíce zničujícím válečným střetnutím v dějinách lidstva. Válka v Evropě začala 1. září 1939, když nacistické Německo přepadlo Polsko.
Taktika vzdušných výsadkových vojsk - Gordon L. Rottman ...
Taktika vzdušných výsadkových vojsk ve 2. světové válce od Gordon Rottman v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY