Kam za příšernými strašidly a jejich ohavnými rejdišti eBook

Fatimma.cz Kam za příšernými strašidly a jejich ohavnými rejdišti Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kam za příšernými strašidly a jejich ohavnými rejdišti! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kam za příšernými strašidly a jejich ohavnými rejdišti a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Kam za příšernými strašidly a jejich ohavnými rejdišti.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,55 MB

ISBN: 9788025121566

POPIS
Kam za příšernými strašidly a jejich ohavnými rejdišti? Otázka, kterou řeší nejeden český záhadolog a lovec duchů. V naší knize na ni naleznete spoustu odpovědí, ale jestli se těšíte na roztomilá strašidýlka, která na vás budou jukat z malebných lesních zákoutí, netěšte se! Tato knížka vás zavede mezi děsivé obludy, které se vymkly z kloubů běžných českých strašidelných historek, a hluboko do temných stínů nejpříšernějších koutů naší domoviny, kde vám bude všelijak, jen ne dobře.
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Kam za příšernými strašidly a jejich ohavnými ...
Eva Obůrková, Kam za příšernými strašidly a jejich ohavnými rejdišti, nakladatelství CPress ve společnosti Albatrosmedia, a. s. 2012. Jak se pozná, že člověk vyrůstá z dětských střevíčků? Nejen tak, že z nich čouhá palec, ale že je zralý pronést skeptickou větu: strašidla neexistují, patří jen do pohádek. A ejhle!
Kam za příšernými strašidly a jejich ohavnými rejdišti ...
Kam za příšernými strašidly a jejich ohavnými rejdišti? Ne, nemýlíte se! Vydejte se poznat zákoutí, kam by lidská noha vkročit raději neměla. Ale my se nebojíme a vyrážíme na cesty! Kam za příšernými strašidly a jejich ohavnými rejdišti. Vydalo nakladatelství CPress. Autorka: Eva Obůrková Počet stran: 144 Formát ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY