Magické slavnosti letního slunovratu eBook

Fatimma.cz Magické slavnosti letního slunovratu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Magické slavnosti letního slunovratu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Magické slavnosti letního slunovratu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Magické slavnosti letního slunovratu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,58 MB

ISBN: 9788073492571

POPIS
Kniha velekněžky a pohanky Anny Franklin je zasvěcením do přírodní magie oslavující den letního slunovratu. Nabízí poutavý historický a kulturologický přehled přístupů k tomuto svátku, seznamuje s rozmanitými tradicemi jeho oslav, věnuje pozornost bohům a nadpřirozeným bytostem spojovaným s jednotlivými obdobími vlády slunce. Předkládá rovněž praktického průvodce zahrnujícího recepty posvátných pokrmů a nápojů či návody ke zhotovení magických olejů a kadidel. Magické slavnosti letního slunovratu představují návrat k pohanským kořenům uctívání slunce a vybízejí k pozornějšímu naslouchání mocné přírodě. Proto jsou vhodné k přečtení nejen při příležitosti vítání příchodu léta.
STÁHNOUT ČÍST
Magické slavnosti letního slunovratu (Anna Franklin ...
Magické slavnosti letního slunovratu. Kdo napsal knihu Magické slavnosti letního slunovratu? Autorem je Anna Franklin. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Magické slavnosti letního slunovratu, Franklin Anna | Aukro
Magické slavnosti letního slunovratu představují návrat k pohanským kořenům uctívání slunce a vybízejí k pozornějšímu naslouchání mocné přírodě. Proto jsou vhodné k přečtení nejen při příležitosti vítání příchodu léta.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY