Putování s Jožkou Šmukařem za písničkou a vínem eBook

Fatimma.cz Putování s Jožkou Šmukařem za písničkou a vínem Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Putování s Jožkou Šmukařem za písničkou a vínem! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Putování s Jožkou Šmukařem za písničkou a vínem a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Putování s Jožkou Šmukařem za písničkou a vínem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,34 MB

ISBN: 9788074480027

POPIS
Z jižní Moravy na Domažlicko, pak do středních Čech k Mělníku, do Podkrkonoší, na Vysočinu, na Valašsko a tak dál a dál… Moderátor pořadu České televize „Putování za písničkou“ zpěvák lidových písní a vinař Jožka Šmukař, provází čtenáře po vlastech českých, moravských a slezských, aby jim zprostředkoval setkání se zajímavými muzikanty, kapelami a samozřejmě písničkami z každé oblasti včetně notových záznamů. Setkání s muzikanty i populárními osobnostmi, které byly hosty televizního pořadu, je doplněno o příběhy, historek a zajímavé situací, které se staly „na place“ během natáčení. A protože s Jožkou Šmukařem neputujeme jen za písničkou, ale i za vínem, dostane čtenář pro každý měsíc v roce doporučení na dobré vínečko a k tomu zajímavé informace o víně a pro kulináře je tu ještě navrch ještě recept na krajové jídlo. Součástí publikace je i DVD se výběrem písniček z televizního pořadu.
STÁHNOUT ČÍST
Putování za písničkou + DVD s písničkami Jiří Moc pdf ...
Kniha: Putování s Jožkou Šmukařem za písničkou a vínem (Jiří Moc). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
Putování za písničkou + DVD s písničkami Jiří Moc pdf ...
Pivo teklo proudem. A písničky taky. „Tam na konci města hospodu najdeš, když máš velkou žízeň, tak si tam zajdeš…" Tak přesně takhle znějí první slova úvodní písničky Hospůdko malá z dalšího vydání populárního cyklu Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem.. Hraje a zpívá se o lahodném moku, typicky našem výrobku, proslaveném českém pivu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY