Smrt králů eBook

Fatimma.cz Smrt králů Image

INFORMACE

Smrt králů je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Bernard Cornwell. Přečtěte si s námi knihu Smrt králů na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Smrt králů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,44 MB

ISBN: 9788074613814

POPIS
Uvolněný trůn dává příležitost barbarům. Další příběh Uhtreda z Bebbanburgu, velmože ve službách wessexského krále Alfreda, později zvaného Veliký. Alfred však umírá a zdá se, že s ním umírá i jeho sen o sjednocení anglických křesťanských království, neboť Británii hrozí, že země po jeho smrti opět upadne do chaosu vnitřních rozbrojů a válek s vikinskými Dány. Alfred chce, aby po něm nastoupil vládu jeho syn Edward, ale jsou tu další sasští páni, kteří si činí nárok na uvolněný trůn. Přísaha věrnosti váže Uhtreda k Alfredovi, ale ne k Edwardovi. Má složit přísahu i jemu, jak si přeje Alfred?
STÁHNOUT ČÍST
Smrt kralu - bernard cornwell - Vyhledávání na Heureka.cz
Kupte knihu Smrt králů (Bernard Cornwell) s 25 % slevou za 223 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Smrt králů / Nejlevnější knihy
Román Bernarda Cornwella Smrt králů přináší další příběh Uhtreda z Bebbanburgu, velmože ve službách wessexského krále Alfreda, později zvaného Veliký. Alfred však umírá a zdá se, že s ním umírá i jeho sen o sjednocení anglických křesťanských království, neboť Británii hrozí, že země po jeho smrti opět ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY