Zapeklité případy malé Otolíny eBook

Fatimma.cz Zapeklité případy malé Otolíny Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zapeklité případy malé Otolíny! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zapeklité případy malé Otolíny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Zapeklité případy malé Otolíny.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,11 MB

ISBN: 9788088276524

POPIS
Hlavní hrdinkou příběhů je odvážná, zábavná a tak trochu svérázná holčička Otolína, která miluje záhady, vymýšlí chytré plány a ráda přichází věcem na kloub. Ostatně má pro to zvláštní nadání. Společnost jí dělá její nejlepší kamarád, malý vlasatý tvor z norských močálů – tajemný pan Moura. Společně řeší dva velké případy — podivnou sérii loupeží v Třetí ulici a záhadu ve škole pro děti s neobvyklým darem. Chris Riddell, britský ilustrátor a úspěšný autor knížek pro děti, získal za své dílo několik ocenění. Knihy jsou bohatě ilustrované, plné osobitých detailů. Nápadité a propracované obrázky se plynule prolínají s textem, což činí z četby velký zážitek – ať už se do ní ponoří děti, anebo dospělí.
STÁHNOUT ČÍST
Zapeklité případy malé Otolíny | Záložka.cz
Nová kniha. Zapeklité případy malé Otolíny - Chris Riddell. Hlavní hrdinkou příběhů je odvážná, zábavná a tak trochu svérázná holčička Otolína, která miluje záhady, vymýšlí chytré plány a ráda přichází věcem na kloub.
Zapeklité případy malé Otolíny - Chris Riddell, 2018 ...
Zboží ze stejné kategorie - Zapeklité případy malé Otolíny. Případy Kim Stoneové 2: Evil Games. Čím větší zlo, tím ďábelštější hra… Inspektorku Kim Stoneovou a její vyšetřovací ... Kód: 0037904 Autor: Marsonsová Angela EAN: 9788024256139
SOUVISEJÍCÍ KNIHY