V podzemí Třetí říše eBook

Fatimma.cz V podzemí Třetí říše Image

INFORMACE

Trávit čas knihou V podzemí Třetí říše! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu V podzemí Třetí říše a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: V podzemí Třetí říše.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,75 MB

ISBN: 8020007504

POPIS
Rudá kapela byla nejúčinnější špionážní sítí v podzemí Hitlerovy Třetí říše. Měla své lidi na nejdůležitějších postech nacistické říše. Hitler, znepokojen úspěchem Rudé kapely, nechal ustavit speciální "Komando Rudá kapela", v jehož čele stál od r. 1943 kriminální rada SS Heinz Pannwitz. Autorovi se podařilo shromáždit unikátní svědectví členů Rudé kapely i nacistického komanda. Podařilo se mu dokonce získat svědectví jednoho z nejhledanějších mužů druhé světové války - Leopolda Trappera, "Velkého šéfa" Rudé kapely, který strávil po válce 10 let v sovětských žalářích. Jeho výpověď vnesla nové světlo na dnes už legendární příběh desítek mužů a žen, kteří riskovali životy, aby narušili Hitlerovu říši zevnitř.
STÁHNOUT ČÍST
Třetí říše (pojem) - Wikipedie
V podzemí Třetí říše. Kdo napsal knihu V podzemí Třetí říše? Autorem je Gilles Perrault. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
V podzemí Třetí říše - Gilles Perrault | Knihy.ABZ.cz
Category: TŘETÍ ŘÍŠE (page 1 of 5) UFO a Třetí říše. 27.4.2017 / Jiří Bur áň / 0 Comments. Odpočet ... Tajná říše Adolfa Hitlera měla být v podzemí. 27.7.2015 / Jiří Bur ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY