Mág eBook

Fatimma.cz Mág Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Mág! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Mág a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 1999

NÁZEV SOUBORU: Mág.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,94 MB

ISBN: 8072072722

POPIS
Příběh Nicholase Urfa se odehrává z větší části na řeckém ostrově Fraxos, kam hrdina odjíždí s australskou přítelkyní Alison, aby vyučoval angličtinu na chlapecké internátní škole. Nuda, odloučenost a jisté zvláštní okolnosti ho přivedou do domu místního usedlíka, který ho upoutá kouzlem své osobnosti a postupně zapojí do podivné psychologické hry, v níž mu přisoudí hlavní roli, jež mu znemožní ze hry vystoupit a případně opustit ostrov. "Naše anglistika ... provedla nyní velké oddlužení svých závazků překladem iniciačního románu o spiklenectví ducha Mág. ... Arcidílo Brita Johna Fowlese totiž patří k sumárním knihám, do nichž se koncentrovaně otiskl lidský život. ... Fowles s naprostou nenuceností spájí prvky "vysokého stylu" s "nízkým", takže čtenář nabývá pocitu, že trafika s krváky má přece své nejlogičtější místo hned vedle univerzitní knihovny..."(Petr Matoušek, Lidové noviny)"Britský spisovatel, kterého srovnávají se Lvem Tolstým, píše kultivované a umělecky inteligentní bestsellery. Stejně jako v ostatních románech zajímá Fowlese motiv násilí a manipulace – každý z nás se nejmíň jednou potká s psychopatem, jenž si s námi zahrává a někdy nám vystřihne i pořádnou lekci..."(Cosmopolitan)"Nejlepší kniha přeložená do češtiny v roce 1999"(básník, textař a překladatel Pavel Šrut – anketa Lidových novin)
STÁHNOUT ČÍST
mág - ABZ.cz: slovník cizích slov
Tarotová karta Mág - charakteristika symbolu. Pravý charakter symbolu tarotové karty Mág, vyjadřuje kladnou motivaci a zlepšení budoucích vlivů. Ty dokážeme dosáhnout v dané oblasti důslednou komunikací. Tarotový Mág je kouzelník, jež dokáže využívat svou tvořivou, aktivní sílu, ale i svých všestranných schopností.
Mág - John Fowles | Elektronická kniha na Alza.cz
Mág je kartou, která podle mých zkušeností hovoří o práci, vzdělání nebo o situacích, kdy má člověk něco „dělá", nebo se o něco „snaží". Často hovoří o tom, že někdo někoho nebo něco MANIPULUJE.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY