Mrtvá a živá eBook

Fatimma.cz Mrtvá a živá Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Mrtvá a živá! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Mrtvá a živá a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Mrtvá a živá.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,66 MB

ISBN: 9788026715856

POPIS
Nejslavnější román Daphne du MaurierovéDramatický příběh s tajemnou a ponurou atmosférou líčí osudy Maxe de Wintera a jeho druhé manželky, s níž se po smrti své první ženy, oslnivě krásné Rebeky, která zemřela za podivných okolností, seznámí na dovolené v Itálii. Po svatbě se spolu přesunou na de Winterovo velkolepé sídlo Manderley, v němž však stále přežívá Rebečin duch. Na Maxovu mladičkou a nezkušenou druhou ženu, která zde nejdřív prožívá nejšťastnější dny svého života, pomalu začínají padat stíny minulosti. Někteří z jejich nejbližšího okolí novomanželům štěstí nepřejí a tajemní duchové minulých tragických událostí jsou znovu vyvoláni. Události nabývají stále dramatičtější spád a hlavní hrdinka musí napnout všechny síly, aby dokázala odvrátit hrozící katastrofu.
STÁHNOUT ČÍST
Léčitel Jaroslav Zajíček: Živá voda není mýtus | Recepty ...
Živá a mrtvá voda - známe je z pohádek… Když hrdinovi useknou hlavu, je potřeba ho polít mrtvou vodou, aby hlava srostla, a poté i vodou živou, aby znovu ožil. Objev, učiněný u vrtných věží, přitom ukázal, že na pohádkovém mýtu je hodně pravdy…
Živá a mrtvá voda - netstranky.cz
Dcera by měla pít 3 šálky denně po dobu 4 neděl. Velice by jí pomohla i živá a mrtvá voda. (Pokuste se ji sehnat třeba i přes inzerát.) Jedná se o elektrolýzu vody. Živá voda má zásaditý charakter, mrtvá kyselý. Obě velice blahodárně dokáží působit na buňky, v dceřině případě na ledviny.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY