Avempartha eBook

Fatimma.cz Avempartha Image

INFORMACE

Avempartha je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Michael J. Sullivan. Přečtěte si s námi knihu Avempartha na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Avempartha.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,69 MB

ISBN: 9788025704783

POPIS
Mělo to být snadné. Jenže jak už to tak bývá, věci se začnou komplikovat. Ošklivě komplikovat… Když si zámožná mladá žena najme dvojici zlodějů, aby jí pomohli ochránit odlehlou vesnici před nočními útoky, zapletou se Royce a Hadrian do složité sítě intrik čaroděje Esrahaddona. Zatímco se Royce snaží odkrýt tajemství prastaré věže, Hadrian se pokouší sjednotit vesničany v zoufalém boji proti dosud nespatřeným vrahům. To, co se nejdříve zdálo být jednoduchou krádeží, zavleče oba zloděje přímo do středu ohnivé bouře, která by mohla navěky změnit budoucnost celého Elanu.
STÁHNOUT ČÍST
Amazon.com: Customer reviews: Avempartha (The Riyria ...
Avempartha Michael J. Sullivan. Avempartha. Michael J. Sullivan. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. Mělo to být snadné. Jenže jak už to tak bývá, věci se začnou komplikovat.
Avempartha | Riyria Wiki | Fandom
Avempartha. Kdo napsal knihu Avempartha? Autorem je Michael J. Sullivan. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY