Magie dnes eBook

Fatimma.cz Magie dnes Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Magie dnes! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Magie dnes a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Magie dnes.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,21 MB

ISBN: 8086702360

POPIS
V letním semestru 2007 byl uspořádán na půdě Přírodovědecké fakultě UK přednáškový cyklus s názvem Magie dnes. Základní myšlenkou tohoto cyklu bylo představit magii, jak je v současnosti opravdu provozována, akademické veřejnosti a ukázat, pokud to je možné, že magie jako obor existuje a není tak temná a iracionální, jak se může na první pohled zdát.Autoři:Jakub Achrer (Wicca), Zuzana Antares (Tarot, Athanasius Arex (Magická zrcadla), Marek Dluhoš (Faustova renesanční magie), Laco Hajnal (Proč v Africe není magie), Jakub Hlaváček (Imaginace, aneb neviditelné tělo alchymie), Zdeněk Hrubý (Praxe předlurijánské kabaly), Radek Chlup (Novoplatónská magie), Jozef Karika (Chaosmágia), Petr Kolesa (Buddhistická magie), Zdeněk Kratochvíl (Má smysl dnes mluvit o magii?), Gerald R. Ostdiek (Native American Spirituality), Samuel Zajíček (Intelektuální reformulace magie).
STÁHNOUT ČÍST
Magie dnes - Samuel Zajíček - Megaknihy.cz
MAGIE - 27. 9. 2016. ... Luna dnes vesele mává z báječně kamarádských a báječně švitořivých Blíženců. Je ve skvělé vazbě na Jupiter a Venuši z Vah. Dnes můžete společensky riskovat - a to kdekoliv a v čemkoliv. V emocích, psychickém rozpoložení i u mentální pohotovosti. Dnes jsou důležité **2**rychlé kalorie ...
Magie dnes - Samuel Zajíček od 168 Kč - Heureka.cz
Všechny informace o produktu Kniha Magie dnes - Samuel Zajíček, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Magie dnes - Samuel Zajíček.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY