Magie dnes eBook

Fatimma.cz Magie dnes Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Magie dnes! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Magie dnes a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Magie dnes.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,83 MB

ISBN: 8086702360

POPIS
V letním semestru 2007 byl uspořádán na půdě Přírodovědecké fakultě UK přednáškový cyklus s názvem Magie dnes. Základní myšlenkou tohoto cyklu bylo představit magii, jak je v současnosti opravdu provozována, akademické veřejnosti a ukázat, pokud to je možné, že magie jako obor existuje a není tak temná a iracionální, jak se může na první pohled zdát.Autoři:Jakub Achrer (Wicca), Zuzana Antares (Tarot, Athanasius Arex (Magická zrcadla), Marek Dluhoš (Faustova renesanční magie), Laco Hajnal (Proč v Africe není magie), Jakub Hlaváček (Imaginace, aneb neviditelné tělo alchymie), Zdeněk Hrubý (Praxe předlurijánské kabaly), Radek Chlup (Novoplatónská magie), Jozef Karika (Chaosmágia), Petr Kolesa (Buddhistická magie), Zdeněk Kratochvíl (Má smysl dnes mluvit o magii?), Gerald R. Ostdiek (Native American Spirituality), Samuel Zajíček (Intelektuální reformulace magie).
STÁHNOUT ČÍST
Magie dnes - Samuel Zajíček | Databáze knih
Cyklus přednášek na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy s názvem Magie dnes. Tento cyklus přednášek již skončil, těšme se na další. Vážení kolegové, v rámci výběrových přednášek si Vám Katedra filosofie a dějin přírodních věd UK PřF dovoluje nabídnout cyklus „Magie dnes".
Magie dnes, Samuel Zajíček - magick.cz
Dnes je Beltine! Ve své ryzí podobě veselý, magický, romantický a pěkný, jak jen může svátek života být. Je vlastně o poděkování, pokoře, lásce k přírodě, životu, zemi jako matce a v případě mém i mnoha dalších žen „kolegyň" i o rituálu k uctění Boha a Bohyně.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY