Vražedná čísla eBook

Fatimma.cz Vražedná čísla Image

INFORMACE

Hledáte knihu Vražedná čísla? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je John Verdon? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Vražedná čísla.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,31 MB

ISBN: 9788073845346

POPIS
Jednoho dne se v poště objeví posměšný dopis končící výzvou: „Vidíš, jak dobře znám tvá tajemství – mysli si číslo.“ Ti, kdo výzvy uposlechnou, brzy zjistí, že autor dopisu velmi přesně odhadl jejich náhodnou volbu. Pro Davea Gurneye, zkušeného vyšetřovatele oddělení vražd newyorské policie, který nedávno odešel do penze a chystá se na severu státu New York začít se svou manželkou Madeleine nový život, tyto dopisy znamenajízprvu cosi podivného, zajímavou hádanku, ta však vzápětí spustí pátrání po sériovém vrahovi. Gurney je k vyšetřování přizván jako „poradce“ a brzy dosáhne průlomu, který místní policii ohromí. S každým krokem protivníka obdařeného takřka jasnovideckými schopnostmi Gurneyovi připadá, že ho začíná dohánět jeho tragická minulost, jeho manželství se dostává k nebezpečné propasti, a nakonec ho ovládne temný, chladný pocit, že narazil na nepřítele, jehož nelze zastavit.
STÁHNOUT ČÍST
Vražedná čísla 02x04 - Vymyšlený risk.avi | Ulož.to
Seriál Numb3rs online - Špeciálny agent FBI Don Eppes osloví svojho brata, matematického génia Charlesa, aby pomohol FBI vyriešiť matematickými postupmi rôznu škálu zločinov.
Vražedná čísla (2005) | Kinobox.cz
Vražedná čísla (5) 23:35 - 00:25, úterý (7. březen) Základní okruh podezřelých. Krimiseriál USA (2005). Malá holčička je unesena ze své narozeninové oslavy. Matka únosce viděla, ale zločinu nedokázala zabránit.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY