Česnek útočí, se vším zatočí! eBook

Fatimma.cz Česnek útočí, se vším zatočí! Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Česnek útočí, se vším zatočí!! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Česnek útočí, se vším zatočí! a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Česnek útočí, se vším zatočí!.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,25 MB

ISBN: 9788024265247

POPIS
Malé upírky Ela a Hela začaly chodit do stejné školy jako Emil. Všichni žáci i učitelé jsou v ohrožení života, ale Emil ví své. Boj na život a na smrt začíná. Naštěstí má Emil za sebou partu neohrožených česnektariánů a společně se rozhodnou krizovou situaci ve škole vyřešit na vlastní pěst. Další příběh z úspěšné série o Emilovi a upírech je tady! Kniha je určena pro děti od 6 let.
STÁHNOUT ČÍST
Česnek útočí, se vším zatočí! - Pavel Brycz - za 7,01 ...
Malé upírky Ela a Hela začaly chodit do stejné školy jako Emil. Všichni žáci i učitelé jsou v ohrožení života, ale Emil ví své. Boj na život a na smrt začíná.
Ediční plán Euromedia
Kniha: Česnek útočí, se vším zatočí - Pavel Brycz. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY