1000 automobilů eBook

Fatimma.cz 1000 automobilů Image

INFORMACE

Hledáte knihu 1000 automobilů? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: 1000 automobilů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,65 MB

ISBN: 8024217333

POPIS
Automobil - největší vynález 20. století, předmět fascinace, sporů i obdivu, technický výdobytek, který snad nejvíce změnil moderní svět. Rozsáhlá publikace dokumentuje na více než 1000 unikátních barevných fotografiích nejslavnější automobily světa. Od počátků tzv. lokomobil v 19. století až k rodinným vozům druhé poloviny 20. století je zachycen nejen technický vývoj ve stavbě automobilů, nýbrž také změny v designu karoserií. Vedle velkých výrobců automobilů jako Alfa Romeo, BMW, Cadillac, Ford, Jaguar, Maserati, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault, Saab a VW, se zde najdou rovněž málo známé nebo zapomenuté značky, např. Delahaye, Duesenberg, Facel Vega, Hispano-Suiza, Spatz nebo Vauxhall. Detailní údaje o zdvihovém objemu, výkonu v koních, době vzniku a počtu vyrobených kusů, stejně jako zajímavosti z historie jednotlivých firem činí z této knihy hodnotnou příručku s nedostižným bohatstvím informací pro každého příznivce historických automobilů.
STÁHNOUT ČÍST
1000 automobilů 2006 Euromedia Group-Knižní klub | Aukro
Výroba automobilů a jiných motorových vozidel prošla od roku 1885, kdy Karl Benz vyrobil svůj první automobil, bouřlivým vývojem.Od ruční výroby se přešlo díky Henry Fordovi k masové produkci. V mnoha průmyslově vyspělých zemích (v USA, Japonsku, Německu, Jižní Koreji) je automobilový průmysl nejdůležitějším odvětvím celého tamního průmyslu.
Kniha: 1000 automobilů | Knihy.ABZ.cz
Rozsáhlá publikace dokumentuje na více než 1000 unikátních barevných fotografiích nejslavnější automobily světa. Vedle velkých výrobců automobilů jako Alfa Romeo, BMW, Cadillac, Ford, Jaguar, Maser ati, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault, Saab a VW, se zde najdou rovněž málo známé nebo zapomenuté značky, např.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY