Nová maturita z angličtiny eBook

Fatimma.cz Nová maturita z angličtiny Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Nová maturita z angličtiny! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Nová maturita z angličtiny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Nová maturita z angličtiny.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,83 MB

ISBN: 9788024740010

POPIS
Kniha pro ty, kdo si chtějí zopakovat učivo střední školy, připravit se na maturitu z angličtiny, na přijímací zkoušky na vysokou školu či na složení FCE. Je zde systematická příprava na ústní i písemné maturity, bohatá slovní zásoba s uvedením výslovnosti a českým překladem, všeobecná konverzační témata s texty na procvičování, informace o anglicky mluvících zemích, České republice, Evropské unii, svátcích a náboženství. V další části knihy najdete stručný přehled anglické gramatiky, přehled frázových sloves, nepravidelná slovesa, pravidla pravopisu, psaní slohové práce, konverzační obraty, prostředky textové návaznosti a idiomy. Text doplňují ukázkové maturitní testy s klíčem a gramatické názvosloví. Tato kniha je určena pro samostudium. Autorka učí angličtinu na střední škole.
STÁHNOUT ČÍST
Nová maturita z angličtiny Úroveň C - Jana Bérešová, Marta ...
Kniha: Nová maturita z angličtiny - Základná úroveň B1 + 2 CD (J. Bérešová, M. Macková a L. Steyne). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
Didaktický test - Státní maturita z češtiny ONLINEStátní ...
Nová maturita 2020 hrou pro všechny studenty středních škol s projektem Nový Amos. Příprava k maturitě 2020 online zdarma pro všechny účastníky státní maturity. Online materiály vytvořené na míru studentům a jejich učitelům s jednoznačným cílem složení státní maturity s co nejlepší známkou.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY