James Bond - Diamanty jsou věčné eBook

Fatimma.cz James Bond - Diamanty jsou věčné Image

INFORMACE

James Bond - Diamanty jsou věčné je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Ian Fleming. Přečtěte si s námi knihu James Bond - Diamanty jsou věčné na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: James Bond - Diamanty jsou věčné.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,62 MB

ISBN: 9788073880422

POPIS
Nejznámější světový agent James Bond tentokrát sleduje pašeráky diamantů od zdroje v Africe, přes Londýn a New York až do prostředí největšího světového kasina v Las Vegas. Pašeráci jsou nebezpeční soupeři, a tak musí Bond využít i svého práva zabíjet. Klasické dílo špionážního žánru plné rychlých aut, krásných žen, darebáků a specifického Flemingova humoru.
STÁHNOUT ČÍST
James Bond 007 - Diamanty jsou věčné
TELEVIZIONÁŘ: Diamanty jsou věčné, ale James Bond vydrží ještě déle. 22. února 2015 12:53, aktualizováno 12:53 Zavřeli ho do rakve, poslali v krematoriu do pece, ale zase přežil a slavně zvítězil. Sean Connery v nedělní bondovce na ČT2 připomene, že sice Diamanty jsou věčné, ale agent 007 vydrží ještě déle.
Upoutávky Filmů s Jamesem Bondem- Diamanty jsou věčné ...
Agent 007 James Bond konečně zabije zločince Blofelda a jeho mise je úspěšně dokončena. Jeho novým cílem jsou pašeráci diamantů. Diamanty jsou těženy v jižní Africe, kde pašeráctví v poslední době vzrostlo, drahé kameny nejsou ani na černém trhu, protože je někdo s vyšším cílem někde shromažďuje.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY