Osvícení eBook

Fatimma.cz Osvícení Image

INFORMACE

Osvícení je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Karl R.H. Frick. Přečtěte si s námi knihu Osvícení na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Osvícení.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,53 MB

ISBN: 9788020022578

POPIS
Důkladná, velmi rozsáhlá práce německého lékaře-spisovatele Karla R. H. Fricka: Osvícení v tradici gnosticko-teosofických a alchymicko-rosenkruciánských tajných společností do konce 18. století, se kromě témat vyslovených v názvu zabývá souvisejícími pojmy gnóze, novoplatonismu, astrologie, alchymie, kabaly aj. Podrobně informuje o všech rosenkruciánských, zednářských, teosofických a pansofických společnostech, k jejichž působení autor našel literaturu, často velmi vzácnou a těžkou dostupnou, ze které ve své knize také hojně cituje. Tento způsob výkladu čtenáři odhaluje netušenou šíři zájmu o "tajemné" u společenských elit všech historických epoch. Frick se snaží k látce, jež bývá někdy pojímána ateistickou i věřící společností nepřátelsky, přistupovat nekonfesionálně, svobodně, se zjevnou sympatií k hledačům "prapodstaty" života. Z němčiny přeložil Pavel Krummer.
STÁHNOUT ČÍST
Tuning osvětlení | Alza.cz
Osvícení je stav bytí, v němž je vědomí rozšířeno tak, aby v sobě zahrnovalo vše, co je, takže se stáváte vševidoucím a vševědoucím. Energie přicházející na planetu v kosmických okamžicích mezi 11. listopadem 2011 a 21. prosincem 2012 poskytují velké příležitosti k plnému nebo částečnému osvícení.
osviceni - ke stažení | Hellspy
Shrnutí toho nejzákladnějšího o filmu Osvícení - The Shining. The Shining Typ: film Motto: přidej motto Žánr: thriller, drama, horor Délka:
SOUVISEJÍCÍ KNIHY