Celý den se nic nestane eBook

Fatimma.cz Celý den se nic nestane Image

INFORMACE

Hledáte knihu Celý den se nic nestane? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Bianca Bellová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Celý den se nic nestane.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,25 MB

ISBN: 9788072949656

POPIS
Je letní den, po bouřce, asi v Praze, možná letos nebo napřesrok. Dvě ženy, Lola a Marta, dcera a matka, nesou těžké břemeno, střídavě se navzájem podpírají a pak zase odcházejí každá svou vlastní cestou. Lole je sladkých šestnáct, ale moc sladce si nepřipadá. Marta má pocit, že až jednou přestane flirtovat, život skončí. Obě trpce postrádají toho, kdo z jejich života zmizel a stále nepřichází. Esterházy!V hotelu, kde Marta pracuje, se chystá smuteční hostina, v kuchyni se smaží topinky s česnekem. V novomanželském apartmá se zatím pomátla indická nevěsta a míchá smažená vajíčka s pomerančovým džusem… Posbíráme do večera dostatek indicií, abychom zmizení pohřešovaného rekonstruovali? A kdo byl sakra Esterházy?
STÁHNOUT ČÍST
Celý den se nic nestane - Bianca Bellová | Kniha na Alza.cz
Celý den se nic nestane ... Je letní den, po bouřce, asi v Praze, možná letos nebo napřesrok. Dvě ženy, Lola a Marta, dcera a matka, nesou těžké břemeno, střídavě se navzájem podpírají a pak zase odcházejí každá svou vlastní cestou. Lole je sladkých šestnáct, ale moc sladce si nepřipadá.
Celý den se nic nestane by Flexibooks - Issuu
Kupte knihu Celý den se nic nestane (Bianca Bellová) s 23 % slevou za 153 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY