Celý den se nic nestane eBook

Fatimma.cz Celý den se nic nestane Image

INFORMACE

Hledáte knihu Celý den se nic nestane? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2013 a autorem je Bianca Bellová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2013

NÁZEV SOUBORU: Celý den se nic nestane.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,48 MB

ISBN: 9788072949656

POPIS
Je letní den, po bouřce, asi v Praze, možná letos nebo napřesrok. Dvě ženy, Lola a Marta, dcera a matka, nesou těžké břemeno, střídavě se navzájem podpírají a pak zase odcházejí každá svou vlastní cestou. Lole je sladkých šestnáct, ale moc sladce si nepřipadá. Marta má pocit, že až jednou přestane flirtovat, život skončí. Obě trpce postrádají toho, kdo z jejich života zmizel a stále nepřichází. Esterházy!V hotelu, kde Marta pracuje, se chystá smuteční hostina, v kuchyni se smaží topinky s česnekem. V novomanželském apartmá se zatím pomátla indická nevěsta a míchá smažená vajíčka s pomerančovým džusem… Posbíráme do večera dostatek indicií, abychom zmizení pohřešovaného rekonstruovali? A kdo byl sakra Esterházy?
STÁHNOUT ČÍST
Celý den se nic nestane - Bianca Bellová | Databáze knih
Důvtip oceníte až po dočtení, je to ale trefa do černého, Mrtvý muž i Celý den se nic nestane jsou prostě výborné. Muž není mrtvý, i když vlastně je. Pokud by se celý den nic nestalo, proč o tom psát knihu, že… Přitom se toho stalo tolik a to bereme v úvahu věci, které mají souvislost s jedním hotelem.
BELLOVÁ, Bianca : Celý den se nic nestane
153 Kč Celý den se nic nestane | Bianca Bellová . Celý den se nic nestane | Nová kniha autorky úspěšné novely Mrtvý muž. Je letní den, po bouřce, asi v Praze, možná letos nebo napřesrok.Dvě ženy, Lola a Marta, dcera a matka, nesou těžké břemeno, střídavě se navzájem podpírají a pak zase odcházejí každá svou vlastní cestou.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY