Hvězda eBook

Fatimma.cz Hvězda Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hvězda! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hvězda a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Hvězda.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,29 MB

ISBN: 9788024932286

POPIS
Crystal Wyattová žije šťastně a spokojeně na rodném ranči v údolí Alexander Valey. S tímto místem stejně jako se svým otcem je odmalička pevně spjatá a nedokáže si představit, že by je někdy opustila. Zároveň chce v životě něco dokázat, stát se filmovou hvězdou a dobýt Hollywood. Po úmrtí otce si Crystal připadá na ranči opuštěná a nevítaná. Když tragicky umírá bratr Jared, za jehož smrt se cítí odpovědná, rozhodne se odejít z domova navždy. Usadí se v blízkém San Francisku a pracuje v nočním klubu jako servírka a později jako zpěvačka. Díky její oduševnělé kráse a výjimečnému hlasu si jí povšimnou dva filmoví agenti a pozvou ji do Los Angeles. Všichni tuší, že na filmové nebe vstupuje nová hvězda…
STÁHNOUT ČÍST
Denní Menu - Restaurace Zlatá Hvězda
Kino Hvězda otvírá ve čtvrtek 14. 5. a bude až do konce měsíce května promítat 2x denně od čtvrtka do neděle. Pokladna otvírá 30 minut před začátkem prvního představení a zavírá 30 minut po začátku poslední projekce.
Welcome - Hotel Hvězda
Hvězda Betelgeuze v souhvězdí Orionu, která kdysi patřila k devíti nejjasnějším hvězdám na naší obloze, od října rychle ztrácí na jasnosti. Vědci proto nevylučují, že ve vzdálenější budoucnosti exploduje. Informovala o tom televize CNN, která cituje výzkum profesora astronomie Eda Guinana z americké Villanova University.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY