Bludiště odrazů eBook

Fatimma.cz Bludiště odrazů Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Bludiště odrazů! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Bludiště odrazů a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Bludiště odrazů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,25 MB

ISBN: 8072549733

POPIS
První kniha trilogie Hlubina.Sci-fi román renomovaného ruského autora. Hlubina je virtuální svět, vytvořený v paměti globální sítě, pro lidi vstupující do ní prostřednictvím počítačů pocitově neodlišitelná od skutečnosti. Pobyt v ní ukončuje časový spínač - timer. Samostatně vynořit se umí jen diveři - potápeči, kteří zde zachraňují ztracené hráče. Jedním z diverů je Leonid, který má vyvést záhadného Smolaře. Ten uvázl ve hře Bludiště smrti a pokusy o jeho vyvedení se nedaří, protože Smolař v reálném světě neexistuje. Kdo je tato tajemná Bytost?
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Bludiště odrazů (Sergej Lukjaněnko) | Martinus
Bludiště odrazů od Sergej Lukjaněnko v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
Kniha Bludiště odrazů - Sergej Lukjaněnko | Dobré Knihy.cz
Bludiště odrazů Autor Sergej Lukjaněnko. Sci-fi román renomovaného ruského autora. Hlubina je virtuální svět, vytvořený v paměti globální sítě, pro lidi vstupující do ní prostřednictvím počítačů pocitově neodlišitelná od skutečnosti.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY