Operační léčení tříselné kýly eBook

Fatimma.cz Operační léčení tříselné kýly Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Operační léčení tříselné kýly! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Operační léčení tříselné kýly a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2000

NÁZEV SOUBORU: Operační léčení tříselné kýly.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,29 MB

ISBN: 8071699713

POPIS
Operace tříselné kýly je třetí nejčastější operací, která je u nás prováděna. Cílem publikace je podat podrobný pohledna diagnostiku, diferenciální diagnostiku a dnešní léčebné možnosti tohoto častého chirurgického onemocnění. Kniha shrnuje mnohaleté zkušenosti s klasickým chirurgickým léčením tohoto onemocnění, které jsou konfrontovány s novějšími tensio-free metodami, včetně moderních laparoskopických přístupů.
STÁHNOUT ČÍST
Tříselná kýla | EUC
Kýly neboli hernie jsou vakovité výchlipky pobřišnice, což je dvojitá blána vystýlající vnitřek břišní dutiny a pokrývající vnitřní orgány v ní uložené. Kýl známe několik typů podle toho, kudy prochází - rozlišujeme pupeční kýly, stehenní kýly, kýly v jizvě atd. Nejčastějším typem jsou ale tříselné kýly, které vznikají
VašeChirurgie.cz - OPERACE TŘÍSELNÉ KÝLY
Pokud je operační řez zakryt obvazem, zeptejte se lékaře nebo sestry, po jaké době smíte obvaz odstranit. Pacientům po operaci kýly se obecně nedoporučuje po dobu 48 hodin od zákroku řídit motorová vozidla, protože v těle pacienta se stále ještě mohou vyskytovat zbytky přípravku použitého při anestezii.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY