Česká medaile 19. století / Katalog medailí eBook

Fatimma.cz Česká medaile 19. století / Katalog medailí Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Česká medaile 19. století / Katalog medailí! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Česká medaile 19. století / Katalog medailí a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Česká medaile 19. století / Katalog medailí.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,10 MB

ISBN: 9788074370021

POPIS
Česká medaile 19. století, jejímž autorem je Jiří Lukas, seznamuje s početným souborem medailí a medailových razidel, uložených ve sbírkových fondech Muzea hlavního města Prahy a dokumentujících českou medailérskou tvorbu od konce 18. století do prvních let 20. století. Kniha obsahuje popisy medailí, doplněné fotografiemi lícních a rubních stran ve skutečné velikosti, údaji o použitém materiálu, rozměrech, technice zhotovení a údaji o základní referenční literatuře. Většina popisů medailí je doplněna poznámkami, týkajícími se okolností jejich vzniku. Součástí katalogu jsou rovněž krátké, heslovité životopisy medailérů s odkazy na další odbornou literaturu.
STÁHNOUT ČÍST
Přehled dílů — České století — Česká televize
Česká medaile 19. století / Katalog medailí - Jiří Lukas . Česká medaile 19. století, jejímž autorem je Jiří Lukas, seznamuje s početným souborem medailí a medailových razidel, uložených ve sbírkových fondech Muzea hlavního města Prahy a dokumentujících českou medailérskou tvorbu od konce 18. století do prvních let 20. století.
medaile - ABZ.cz: slovník cizích slov
ČESKÁ MEDAILE 19. století, jejímž autorem je Jiří Lukas, seznamuje s početným souborem medailí a medailových razidel, uložených ve sbírkových fondech Muzea hlavního města Prahy a dokumentujících českou medailérskou tvorbu od konce 18. století do prvních let 20. století.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY