Příběhy zámků v Čechách a na Moravě eBook

Fatimma.cz Příběhy zámků v Čechách a na Moravě Image

INFORMACE

Hledáte knihu Příběhy zámků v Čechách a na Moravě? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Magdalena Wagnerová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Příběhy zámků v Čechách a na Moravě.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,90 MB

ISBN: 9788074282799

POPIS
Zámek není jen dominanta kraje, elegantní rozsáhlá budova nebo výstavní obytný objekt některého z četných šlechtických rodů, jež žily na našem území, zámek je především místo s bohatou historií, sahající hluboko do národní minulosti. Jeho „rodokmen“ často obsahuje překvapivé dramatické okamžiky a nezřídka bývá plný nečekaných zvratů, zlomových dějinných momentů a významných událostí, které spoluvytvářejí dějiny naší země. Ať už jde o zámek Loučeň a jeho labyrinty, Zbraslav a jeho galerii, Kuks a jeho mimořádnou sochařskou výzdobu, Slatiňany a jeho koně anebo Slavkov a jeho mimořádné historické muzeum, vždy jde o dotyk skutečné historie. Přičteme-li k této nabídce ještě bonus novodobých zámeckých atrakcí, jako například zámeckou čokoládovnu na vizovickém zámku, stávají se zámky také ideálním cílem rodinných výletů. Jejich nabídka je nepřeberná, protože každý zámek je svým způsobem jiný – podobně jako se odlišovali dávní zámečtí páni, obyvatelé těchto honosných sídel, anebo jen dočasní návštěvníci, hosté či slavní architekti a stavitelé, kteří těmto stavbám vtiskli neopakovatelný ráz – významným rodem Lichtenštejnů a Kouniců počínaje a Matyášem Bernardem Braunem či Antonínem Dvořákem konče.
STÁHNOUT ČÍST
Příběhy zámků v Čechách a na Moravě - Magdalena Wagnerová ...
Příběhy zámků v Čechách a na Moravě I - Jeviště života šlechtického. kliknutím zvětšíte. ks. Kód: 0229707: Nakladatel: Pavel Jeřábek - Nakladatelství PLOT: Cena s DPH :
PDF Online Příběhy zámků v Čechách a na Moravě: Jeviště ...
Příběhy zámků v Čechách a na Moravě Autor: Wagnerová, Magdalena Nakladatel: Plot EAN: 9788074282027 ISBN: 978-80-7428-202-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 193 stran, česky Rozměry: 16,4 × 23,5 cm Rok vydání: 2014 (1. vydání)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY