Výživa dětí od A do Z eBook

Fatimma.cz Výživa dětí od A do Z Image

INFORMACE

Hledáte knihu Výživa dětí od A do Z? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2012 a autorem je Lenka Kejvalová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Výživa dětí od A do Z.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,85 MB

ISBN: 9788074292569

POPIS
Rady a recepty dětské lékařkyNabízenou příručku by měla mít každá maminka doma po ruce. Neobsahuje pouze recepty, jak je tomu u běžných kuchařek, ale poskytuje množství informací nezbytných pro správnou výživu dítěte. Autorkou je dětská lékařka s četnými zkušenostmi, se kterými velmi přehledně a srozumitelně seznamuje maminky. Velkým doporučením práce doktorky Kejvalové je to, že všechny recepty a předávané zkušenosti jsou nabyté v praxi a ne vyčtené pouze z knih a zahraničních časopisů. Příručka čtenáře zaujme hlavně svojí rozmanitostí a novými podněty.Najdete v ní vše o těhotenství, kojení a následně o výživě kojenců, batolat i dětí školního věku. Inspiruje často bezradné maminky co nachystat dobrého a zdravého k snídani či svačině. Mnohé maminky jistě zaujme kapitola o dětské alergii, o pitném režimu dítěte, o výživě a krevních skupinách. Brožura se zabývá ale i věcmi nevážnými – oslavou dětských narozenin, přípravou dětské party a ukáže, že správné grilování není zdraví nebezpečné.2. vydání.
STÁHNOUT ČÍST
Zdravá výživa pro děti - PharmDr. Margit Slimáková
Výživa dětí od A do Z 2 4.5 5 recenzí Cílem pokračování úspěšné kuchařky pro děti od lékařky L. Kejvalové (Výživa dětí od A do Z) je snaha otevřít maminkám kuchařkám nejen nové zdroje a náhrady potravin, ale také ukázat jiné a třeba i zdravější možnosti stravování.
Kniha: Výživa dětí od A do Z - Lenka Kejvalová | Knihy.ABZ.cz
Kniha Výživa od A do Z neobsahuje pouze recepty, jak je tomu u běžných kuchařek, ale poskytuje množství informací nezbytných pro správnou výživu dítěte. Autorkou je dětská lékařka s četnými zkušenostmi, se kterými velmi přehledně a srozumitelně seznamuje maminky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY