Zůstaň eBook

Fatimma.cz Zůstaň Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zůstaň! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zůstaň a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Zůstaň.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,50 MB

ISBN: 9788024919386

POPIS
Savannah „Van“ Leonová má dva nejlepší kamarády – Petera a Janie. Van Petera miluje od první chvíle, kdy ho na univerzitě potkala, a Peter zase miluje Janie. Od té doby, co jí poprvé spatřil. Když se tedy Janie za Petra provdá, může Van udělat jen jediné – opít se a pořídit si roztomilé a nemotorné štěně! Držíc se zuby nehty konce vodítka je Van malým gigantem tažena do života, kde staré pořádky rázem neplatí. Neodolatelně zábavná prvotina mladé americké autorky o tom, jaké to je převrátit si po pár skleničkách život naruby.
STÁHNOUT ČÍST
ZŮSTAŇ TU SE MNOU (ZA SNY) - noty a akordy - CZHity.cz
o5&Radeček - Zůstaň. Klára Vytisková. Přemysl Ptáček. námět a režie. Tomáš Michálek. Denisa Strmisková. asistenti kamery. Františka Chlumská, Lukáš ...
Zůstaň doma. Zůstaň produktivní.
Koupit Koupit eknihu. Může se člověk zamilovat do někoho, koho nikdy nepotkal? Hailey Taylorová Emeryová tuší, že její oblíbený klient v Aportu - anonymní virtuální asistenční službě - je ve skutečnosti hokejová hvězda Matt Eriksson.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY