Zázrak uzdravení má svá pravidla eBook

Fatimma.cz Zázrak uzdravení má svá pravidla Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zázrak uzdravení má svá pravidla! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zázrak uzdravení má svá pravidla a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Zázrak uzdravení má svá pravidla.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,99 MB

ISBN: 9788090403598

POPIS
Kniha je napsána jako celoživotní průvodce pevného zdraví. Odhaluje pravé příčiny zdravotních problémů a nastavuje pravidla možností rychlého uzdravení. Způsob odstraňování chorob a nemocí je založen na pojmenování přímé souvislosti negativních myšlenek nemocného a reakcí jeho těla. Každému člověku je tak umožněno, aby pochopil sám sebe, uvědomil si nutnost měnit své nefunkční životní postoje a aktivoval tak v sobě své vlastní schopnosti regenerace. Přímá souvislost mezi vznikem zdravotního problému a špatným osobním zařazením nemocného do vztahů, které ho obklopují, vede čtenáře k tomu, aby si uvědomil vlastní duchovní a morálně volní hodnoty.
STÁHNOUT ČÍST
Mražení potravin má svá pravidla. Některé do mrazáku vůbec ...
Kniha je napsána jako celoživotní průvodce pevného zdraví. Odhaluje pravé příčiny zdravotních problémů a nastavuje pravidla možností rychlého uzdravení.
Kubešová Pavla: Zázrak uzdravení má svá pravidla
Zázrak uzdravení má svá pravidla. 325 610 555. [email protected] CZK EUR. Přihlášení ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY