Velká Británie eBook

Fatimma.cz Velká Británie Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Velká Británie! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Velká Británie a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Velká Británie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,18 MB

ISBN: 9788024912196

POPIS
Poznávejte svět na vlastní oči! Více než 1400 barevných fotografií vám představí úchvatně rozmanitou britskou krajinu v celé její kráse. Jedinečné průřezy a plány podlaží vám umožní nahlédnout do veřejných budov a památek - nepotřebujete žádné další průvodce. Přehledné trojrozměrné mapky z ptačí perspektivy vám přiblíží čtvrti, ulice a budovy. Hotely, restaurace, kavárny a bary ve všech cenových kategorií.
STÁHNOUT ČÍST
Velká Británie: Vztahy země s EU | BusinessInfo.cz
Velká Británie (anglicky Great Britain) je ostrov na severozápadě Evropy, největší ostrov ze souostroví Britských ostrovů na severozápadě Evropy.S rozlohou 216 325 km² je největším ostrovem celé Evropy a devátým na světě.Nejvzdálenější body ostrova (Land's End a John o' Groats) jsou 968 km od sebe.Ostrov je hlavní součástí Spojeného království Velké Británie a ...
Velká Británie - eXtra.cz
Velká Británie však nově nabyla pravomoc sjednávat mezinárodní obchodní a investiční dohody, což mohla dříve činit pouze Evropská komise. Po skončení přechodného období již Velká Británie také nebude přispívat do společného evropského rozpočtu. Více informací o obchodních vztazích s EU.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY