Cibule eBook

Fatimma.cz Cibule Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Cibule! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Cibule a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Cibule.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,10 MB

ISBN: 9788075672452

POPIS
Pojďte se s námi ponořit do tajů aromatické zeleniny, kterou oceníte nejen v kuchyni, ale také při léčení různých neduhů.Pro vaši inspiraci jsme připravili nejen recepty na skvělá jídla, ale také na léčivé přípravky či úklid. Každý si v knize najde, co potřebuje. Cibule totiž nezpůsobuje pouze pláč. Dokonce zjistíte, jaké jsou druhy této rostliny, či se dozvíte rady a tipy, jak ji uskladnit.Cibule se stane vaším neocenitelným společníkem.
STÁHNOUT ČÍST
Krajec cibule - Vyhledávání na Heureka.cz
Cibule obsahuje také velkou porci vitaminu C, který podporuje celkovou úroveň imunitního systému. Proti rakovině Stačí trocha, ale zato pravidelně, a máte spolehlivého spojence v prevenci proti mnoha druhům rakoviny, především střev, hrtanu a vaječníků .
SEKK : : Cibule
Cibule patří k prvním kulturním plodinám, obsahuje silice (éterické oleje)´s obsahem síry, podle množství jsou cibule ostré, středně ostré a sladké chuti. Obsahuje vitamíny, poměrně více vitamínu B1 a B2, méně vitamínu C. Provitamín A se vyskytuje především v nati, kde je i vyšší obsah vitamínu C. Cibule působí ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY