Kamenné oko eBook

Fatimma.cz Kamenné oko Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kamenné oko! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kamenné oko a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Kamenné oko.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,79 MB

ISBN: 8073623013

POPIS
Při archeologickém výzkumu v Africe objeví Hannah tajemnou sochu připomínající Medúzu. Hvězdná mapa a symboly ve skále zavedou tým archeologů do podzemního labyrintu, kde je ukrytá další socha s okem, které při dopadu světla roní slzy. Každý chce cennou památku získat pro sebe. Přestože následuje jedna tragédie za druhou, boj o kamenné oko neutuchá. Hannah, která jediná kouzlu odolává, musí sochu přemístit někam, kde ji lidé objeví, teprve až rozluští její záhady.
STÁHNOUT ČÍST
Sninský kameň (vrch) - Wikipédia
Kamenné oko. Kdo napsal knihu Kamenné oko? Autorem je Thomas Thiemeyer. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Kameny/Minerály - Kočičí oko
Tygří oko - popis vlastností kamene zpět Popis: Tygří oko je populární levný drahý kámen, který je variantou křemene. Je tvořen tak, že křemen rozpouští minerální krokydolit. Když je leštěný, má hedvábný lesk a je pokrytý hnědými a žlutými vrstvami, linkami a vlnami.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY