Chov koz eBook

Fatimma.cz Chov koz Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Chov koz! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Chov koz a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Chov koz.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,51 MB

ISBN: 9788020903778

POPIS
Zájem o chov tohoto druhu zvířat se v poslední době stále zvětšuje. Kniha podává informace o původu, plemenech, ustájení, zoohygieně, reprodukci, odchovu kůzlat, produkci a zpracování mléka, produkci masa, zdravotní problematice i o ekonomice chovu koz.
STÁHNOUT ČÍST
Chov koz
Elektronická identifikace ovcí a koz. Koně, osli a jejich kříženci. Registrace provozovny. Vedení ÚE. Označování zvířat. Prasata. Registrace provozovny. Vedení ÚE. Označování zvířat. Chov prasat - domácích mazlíčků. Chov prasat - k domácí porážce. Farmová zvěř. Registrace provozovny. Vedení ÚE ...
Domáci chov kôz - ako a prečo? | Poctivé Potraviny
Kozy jsou velice společenská, veselá a užitkově zajímavá zvířata. Vždy chováme minimálně dva jedince, protože o samotě by strádaly. Možných plemen je více, u nás nejčastěji narazíme na kozu bílou krátkosrstou nebo hnědou krátkosrstou. Kozy jsou významné především pro agroturistiku, produkci mléka, vypásání a tvorbu krajiny.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY