Zabudni na minulosť eBook

Fatimma.cz Zabudni na minulosť Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zabudni na minulosť! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zabudni na minulosť a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Zabudni na minulosť.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,88 MB

ISBN: 9788022021241

POPIS
Katarína Gillerová je jedna z najobľúbenejších slovenských spisovateliek. Doteraz napísala sedemnásť románov. Ôsmy z nich s názvom Zabudni na minulosť vám prinášame v novom vydaní.Vo svojom ôsmom románe nám Katarína Gillerová ponúka pútavý príbeh dvadsaťsedemročnej Saše a jej mamy, ktoré sa každá po svojom vyrovnávajú s tragédiou, čo postihla ich rodinu. A hoci sa zdá, že vedia všetko o tej nešťastnej udalosti v Tatrách, pri ktorej zahynuli Sašin otec a sestra, po troch rokoch je odrazu všetko inak...
STÁHNOUT ČÍST
Zabudni na minulosť - Katarína Gillerová | Knihy Dobrovský
Aby očistil své jméno, obrátí se tajně na FBI. Spolupracuje s týmem, který vede Ellie Forster, akce při níž má být Laftin zatčen se však nezdaří. Nejenže muž unikne, ale navíc teď ví, že FBI na jeho stopu přivedl Corrigan. Tím se ocitá v ohrožení nejen on, ale především jeho nic netušící rodina.
Komentáře k článku: Zabudni na minulosť 1
Doteraz napísala sedemnásť románov. Ôsmy z nich s názvom Zabudni na minulosť vám prinášame v novom vydaní. Vo svojom ôsmom románe nám Katarína Gillerová ponúka pútavý príbeh dvadsaťsedemročnej Saše a jej mamy, ktoré sa každá po svojom vyrovnávajú s tragédiou, čo postihla ich rodinu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY