Jezdectví eBook

Fatimma.cz Jezdectví Image

INFORMACE

Jezdectví je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Lis Clegg. Přečtěte si s námi knihu Jezdectví na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Jezdectví.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,44 MB

ISBN: 8072099132

POPIS
Bez ohledu na to, jaké jsou vaše zájmy, nebo se chcete jen udržet v sedle během dovolené na ranči anebo chcete zdolat příští rok trať cross-country, budete tuto knihu považovat za výborný zdroj, ze kterého můžete čerpat. Poskytne vynikající poznatky o základech jezdectví, nelze ji však používat jako jediný způsob výuky. Má být pomocníkem při skutečných hodinách jezdectví a péči o koně, přičemž cílem je poskytnout představu o tom, co lze očekávat a na co se hlavně zaměřit. Úžasně výpravná příručka obsahuje i doplňkové informace k praktickým hodinám a zároveň vysvětluje, proč je stále tolik lidí okouzlených koňmi – i v dnešním moderním světě.
STÁHNOUT ČÍST
TV program: Jezdectví — Česká televize
Jezdectví Jezdecké potřeby pro koně i jezdce vyrábíme pod značkou Fouganza. V naší firmě na severu Francie pracuje 50 nadšených jezdců, kteří zde vyvíjejí, inovují a testují jezdecké vybavení. Náš cíl: Jezdectví dostupné malým i velkým sportovcům.
Jezdectví | Knihy.ABZ.cz
Jezdectví v současné době obsahuje tři disciplíny: Parkur, Drezúru a Soutěž všestranné způsobilosti (zkráceně Všestrannost, původní název Military, skládá se ze třech zkoušek - drezura, cross country, parkur). V každé disciplíně se udělují medaile individuální i týmové.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY