Jak zhubnout eBook

Fatimma.cz Jak zhubnout Image

INFORMACE

Hledáte knihu Jak zhubnout? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2006 a autorem je Jarka Kovaříková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Jak zhubnout.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,13 MB

ISBN: 9788072365500

POPIS
Bojujete s nadváhou? Zkoušíte různé metody, ale nic nezabralo? Možná děláte něco špatně. Když si přečtete tuhle knihu, třeba pochopíte co. Při hubnutí je totiž potřeba o sobě přemýšlet a rozumět si. A vědět, proč jíme víc, než je nutné. Tato kniha své čtenáře přiměje zamyslet se nad hubnutím i trochu jinak, než jen z hlediska kalorických hodnot potravin. A také je pobaví a rozesměje, protože s humorným nadhledem líčí situace, které každý, kdo se někdy snažil zhubnout, důvěrně zná.
STÁHNOUT ČÍST
E-kniha: Jak zhubnout těch blbých 6 kilo | Knihy.ABZ.cz
Jak zhubnout stehna a hýždě (zadek) Nejprve je nutné uvědomit si, že cesta k tomu, jak zhubnout stehna a hýždě (zadek), souvisí s celkovou úpravou stravovacích návyků (Vašeho stravovacího režimu) a zařazením pravidelného cvičení na partii stehen, či hýždí.
Jak zhubnout 10kg za 30 dní - Fitplan
Jak snadno a rychle zhubnout - babské rady 02.09. 2014 • Hubnutí a cvičení • 6055x Dnešní doba je plná pohodlných vymožeností, které nám sice zpříjemňují život, ale nejsou zrovna pro životní styl to pravé ořechové.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY