Jak zhubnout eBook

Fatimma.cz Jak zhubnout Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Jak zhubnout! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Jak zhubnout a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Jak zhubnout.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,54 MB

ISBN: 9788072365500

POPIS
Bojujete s nadváhou? Zkoušíte různé metody, ale nic nezabralo? Možná děláte něco špatně. Když si přečtete tuhle knihu, třeba pochopíte co. Při hubnutí je totiž potřeba o sobě přemýšlet a rozumět si. A vědět, proč jíme víc, než je nutné. Tato kniha své čtenáře přiměje zamyslet se nad hubnutím i trochu jinak, než jen z hlediska kalorických hodnot potravin. A také je pobaví a rozesměje, protože s humorným nadhledem líčí situace, které každý, kdo se někdy snažil zhubnout, důvěrně zná.
STÁHNOUT ČÍST
Rady a návody jak hubnout
Jak zhubnout těch. blbých 6 kilo. Vyšlo také v tištěné verzi. Objednat můžete na . www.cpress.cz. www.albatrosmedia.cz. Barbora Topinková. Jak zhubnout těch blbých 6 kilo - e‑kniha
Jak zhubnout - KetoMix
Jak zhubnout přemýšlí každý, kdo ještě před pár dny drmolil něco v tom smyslu, že letos už opravdu, ale opravdu zhubne. Jenže od silvestrovské půlnoci uběhlo pár dní a vy jste zjistili, že vlastně nevíte, jak na to. Poradíme vám, jak s hubnutím začít.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY