Základy teorie práva eBook

Fatimma.cz Základy teorie práva Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Základy teorie práva! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Základy teorie práva a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Základy teorie práva.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,20 MB

ISBN: 9788074521072

POPIS
Publikace „Základy teorie práva” autorského kolektivu je svým předmětem a svou povahou určena spektru čtenářů, a to jak široké veřejnosti, tak i zejména studentům vysokých škol s právní problematikou vstupující do více oborů. Komplexně se tento odborný text zabývá problematikou právní vědy a teorie práva.Čtenář tak získá základní přehled o filozofických počátcích právní vědy a její postupné institucionalizaci. Podrobně pojednává o právní normě a k ní se vztahující problematice. Neopomitelnou kapitolou této publikace je podrobná rozprava na téma realizace práva, která doznala značných změn přijetím zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník.Struktura odborné publikace je promyšlená, odpovídá potřebám systematicky pojaté problematiky, a zejména zpracováním se opírá o vhodně zvolenou metodologii.V celkovém kontextu publikace lze konstatovat, že zpracování předmětné problematiky je velice zdařilé, autoři tak prokázali široké znalosti a orientaci v dané oblasti i schopnost tvůrčím a vhodným způsobem prezentovat toto téma do podoby přehledného uceleného odborného textu.
STÁHNOUT ČÍST
Search:Gerloch Aleš - Teorie práva.pdf | Uloz.to
17PBPZTS - Základy teorie státu a práva Kód ... Předmět poskytuje obecný úvod do teorie práva, státovědy a některých vybraných témat českého ústavního práva. Je-li cílem studia příprava odborníků pro střední článek řízení veřejné správy, je smyslem předmětu poskytnout studentům určitý úvod do práva, na ...
Normativní teorie práva - Wikipedie
Všechny informace o produktu Kniha Základy teorie práva a pracovní právo - Marcela Kubínková, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Základy teorie práva a pracovní právo - Marcela Kubínková.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY