Komíny eBook

Fatimma.cz Komíny Image

INFORMACE

Komíny je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Martin Kužela. Přečtěte si s námi knihu Komíny na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Komíny.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,12 MB

ISBN: 8073660008

POPIS
Kniha se zabývá problematikou komínových těles a odvodu spalin při vytápění rodinných domků a drobných staveb. Dozvíte se zde například, jaké typy komínů jsou vhodné pro jednotlivé druhy paliv a tepelných spotřebičů, jaké zásady platí při navrhování a provádění komínových těles a konečně jaké možnosti nám nabízí současný stavební trh. Součástí publikace jsou návrhové tabulky, technické detaily řešení a fotografie realizovaných komínových těles. Autor se v neposlední řadě věnuje také rekonstrukcím tradičních vyzdívaných komínů.
STÁHNOUT ČÍST
Komínové systémy Komín Levně - české certifikované komíny
HELUZ není jen špičková cihla, ale kompletní stavební systém.Vyrábíme cihly s různými parametry, stropy, překlady a komíny.Nabízíme také materiály pro zdění - malty pro tenkou spáru, pro celoplošnou tenkou spáru, zdicí pěnu a tepelněizolační malty. Z našich výrobků tak může vzniknout celá hrubá stavba.. Myslíme i na to, že řada lidí chce stavět svépomocí.
KomínSOS - Profesionální rekonstrukce, výstavba a servis ...
Nabídky komínových systémů v akci. Komíny se slevou 40%, doprava zdarma. Komíny dodáváme v průměrech 160,180 a 200m v délkách dle požadavku zákazníka. Komíny jsou dodávány na paletě až k Vám domů s dopravou zdarma.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY