Komíny eBook

Fatimma.cz Komíny Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Komíny! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Komíny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Komíny.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,24 MB

ISBN: 8073660008

POPIS
Kniha se zabývá problematikou komínových těles a odvodu spalin při vytápění rodinných domků a drobných staveb. Dozvíte se zde například, jaké typy komínů jsou vhodné pro jednotlivé druhy paliv a tepelných spotřebičů, jaké zásady platí při navrhování a provádění komínových těles a konečně jaké možnosti nám nabízí současný stavební trh. Součástí publikace jsou návrhové tabulky, technické detaily řešení a fotografie realizovaných komínových těles. Autor se v neposlední řadě věnuje také rekonstrukcím tradičních vyzdívaných komínů.
STÁHNOUT ČÍST
KOMÍNY, KOMÍNOVÉ SYSTÉMY - Levné Komíny Zeman
KOMÍNY A KOMÍNOVÉ SYSTÉMY. Chcete si komín vybrat z pohodlí domova? Potřebujete odborně poradit s výběrem vhodného komínu, nebo příslušenství? Kupujete krbová kamna? Jste na správné adrese. Naše rodinná výrobní a montážní firma KOMÍNY CZ s.r.o. nabízí vše v přehledném e-shopu.
Eko-komíny
Komíny jsou určeny na paliva pevná, plynná, tekutá. Třísložkové komíny - komíny se skládají z lehčených betonových (keramzitových) tvárnic, keramických (šamotových) vložek, tepelné izolace a potřebných komponentů (kondenzační jímka, krycí hlava, nerezová stříška, ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY